Garmin Pilot ، نقشه ها و چارتها را برای خلبانهای هلی کوپتر

بازدیدها: 154

گارمین بسیار خوش شانس است تا به اطلاع  عموم برساند ورژن جدید Garmin Pilot  برای iOS ارایه شده است که مجموعه ای از ویژگی های متناسب با عملکرد اپراتور را به آن اضافه کرده است. این ویژگی ها چارتهای مسیر هوایی را در۸ منطقه ازپایتختها و شهرهای بزرگ U.S. که شامل خلیج مکزیک است ، عرضه می کند. به علاوه ، آخرین ورژن از Garmin Pilot ، این امکان را برای خلبانها فراهم آورده است تا به آسانی مرتفع ترین موانع را در مسیر طرح پرواز شناسایی و مستند سازی کنند. موارد مورد نیاز در قسمت خدمات اورژانس هلیکوپتری ۱۳۵( HEMS) که  بوسیله FAA مطرح شده است، برآورده می کند.

چارتهای مسیرپرواز هلیکوپتر (  Helicopter Route Charts) به همراهیGarmin Pilot ، اطلاعات جزیی و دقیق و قابل اجرا ازعملیات منحصر به فرد که به وسیله ی اپراتورها انجام می شود، فراهم می کند. این نمودارهای که در سه رنک تهیه شده است ، مسیرها و راههای هوای هلیکوپتر، فرودگاههای هلیکوپتر ها با فرکانس  نور و قابلیتهای مرتبط ، اطلاعات NAVAID و موانع ها را نمایش می دهد. علاوه بر این ، سیمبلهای تصویری ، جاده ها و ویژگی های جغرافیایی ( مکانی ) بر روی این نمودارها برای شناسایی آسانتر در مناطق شهری که هلیکوپترها در آن فعالیت بیشتری دارند ، ثبت شده است.

Garmin Pilot شاملچارتهای هوایی هلیکوپتر VFR وIFR برای ۸ پایتخت اصلی است که شامل بالتیمور، بوستون ، شیکاگو ، دالاس ، دیترویت ، هیستون ، لوسانجلس ، نیویورک است.

همچنین خلیج مکزیک را پوشش می دهد ، که شامل سکوهای حفاری دریایی و … است.

 

برای اپراتورهای امبولانس هوای، اخیرا توسط FAA قوانینی ثبت شده است که خلبانها را الزام کرده است ، بلندترین موانع در امتداد یک مسیر طراحی شده را شناسای ومستند سازی می کنند. هم اکنون با Garmin Pilot ، این نیازمندیها را محقق کرد. زمانی که  نقطه مبدا و مقصد حرکت وارد می کنید ، Garmin Pilot به راحتی مرتفع ترین موانع را ازسطح ژئویید و بالای سطح (AGL) زمین درصفحه Flight Plan شناسایی خواهد کرد و موانع را به صورت گرافیکی بر روی صفحه نقشه ثبت خواهد کرد.

آخرین ورژن از Garmin Pilot برای Ios برای به روزرسانی سریع موجود است ورایگان می باشد. امکان  دسترسی به اطلاعات مناسب و اضافی از چارتها را برای اپراتورهای هلیکوپترها فراهم می آورد . علاوه بر این ، با پشتیبانی کردن از چارتهای مسیر پرواز هلیکوپتر ، انتظار می رود برای مناطق ۷۹۵ / ۷۹۶ در ماه اپریل موجود شود . برای فروشندگان جدید ، Garmin Pilot در فروشگاه  Apple App موجوداست و برای ۳۰ روز دارای دانلود رایگان می باشد و بعد از دوره آموزشی ۳۰ روزه ، فروشنده نسخه دستی Garmin Pilot را با قیمت ۷۴٫۴۴$ می خرد.برای مشاهده ی  دموی زنده این ویژگی های جدید ، گارمین را در غرفه #۸۰۹ در HAI Heli-Expo در اورلاندو و فلوریدا در ۳-۵ مارس سال ۲۰۱۵ مشاهده کنید.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
لینک کوتاه این مطلب برای انتشار: https://iranradyab.com/t20yk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.