سامانه ی ردیابی ایران ردیاب

فعال سازی رایگان ردیاب

من ردیاب م رو از شما نخریدم ولی به تازگی با سامانه ی ردیابی ایران ردیاب آشنا شدم،از پنل ردیابی شرکت فروشنده ی خودم راضی نیستم،آیا میتونم ردیاب م رو در سامانه ی ایران ردیاب ثبت نام کنم و از پنل شما استفاده کنم؟

به راحتی آب خوردن!

شما خیلی راحت میتونید هر نوع ردیابی رو که از هر کجا خریداری کردید ولی از سامانه ی فابریک ردیابی که معمولا چینی هست راضی نیستید به سامانه ی ردیابی ایران ردیاب کوچ کنید،فقط کافیه چند تا دستور رو طبق راهنما و مدل ردیاب تون به سیم کارت داخل ردیاب sms کنید…به همین راحتی عضو ایران ردیاب شوید!
ما تعصبی به اجبار کاربران به استفاده اجباری از محصولات ایران ردیاب نداریم…

 

پشتیبانی از 120 مدل ردیاب

در حال حاضر ایران ردیاب از 120  ردیاب داخل کشور پشتیبانی میکند

هر مدل ردیاب تنظیمات مخصوص خود برای ارسال داده و موقعیت خود به سرور و سامانه ی ایران ردیاب را دارد،برای راهنمایی بهتر مدل اصلی ردیاب خود(مدلی که بروی جعبه ی ردیاب یا کیت اصلی ردیاب حک شده است) نه مدلی که شرکت ایرانی آن را به آن اسم میفروشد را در فرم زیر وارد کرده تا کارشناسان ما تنظیمات مخصوص و راهنمایی های لازم را برای شما به ایمیل یا شماره تماس شما ارسال نمایند.

اگر مدل ردیاب خود را نمی دانید نام فروشنده یا سایت اینترنتی فروشنده ی .ایرانی را در فرم وارد کنید تا یافتن مدل اصلی ردیاب آسان تر شود

اگر اطلاعاتی از مدل و فروشنده ردیاب خود ندارید باز هم نا امید نشوید ما در کنار شماییم.

از ردیاب خود عکس گرفته و در فرم مربوطه بارگزاری نمایید.

پس از ثبت فرم اطلاعات لازم به ایمیل یا موبایل شما ارسال خواهد شد تا ردیاب خود را در سامانه ی ردیابی ایران ردیاب فعال بفرمایید.

توجه داشته باشید این کار رایگان است و هیچ هزینه ای ندارد.

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)

بازدیدها: 51