لیست رویدادها، پروازها و رزروهای نسخه جدید گوگل مپس در اندروید

بازدیدها: 272

نسخه جدید گوگل مپس در اندروید لیست رویدادها، پروازها و رزروهای شما نشان می دهد

هفته گذشته گوگل نسخه کوچک و جدیدی از گوگل مپس را عرضه کرده بود. ولی در این میان Android Police ویژگی مخفی جالب را در آن کشف کرده است که با استفاده ان در حقیقت گوگل مپس به حساب کاربری Gmail  شما متصل می شود و اصطلاحات خاصی را در آن مورد جستجو قرار داده و روی نقشه به شمانمایش می دهد.

این اطلاعات، my events, my flights, my reservations  و my hotels نام دارند. هر یک از این کلید واژه ها برای گوگل مپس معنای خاص خود را دارد. My envents رویدادهای ثبت شده در تقویم را که دارای اطلاعات مکانی باشند برای کاربر روی نقشه نشان خواهد داد. My hotels نتایج مربوط به موقعیت مکانی هتل ها وmy flight اطلاعات مکانی فرودگاه ها و my reservation اطلاعات مربوط به رزورهای شما را نمایش می دهد.

با ویژگی جدید گوگل مپس که البته قرار است به صورت شخصی برای افراد با استفاده از حساب کاربری گوگلشان عرضه شوند، کاربران قادر خواهند بود روی نقشه علاوه بر مکان دقیق محل های مور نظر، به مکان رویدادها، پروازها و رزروهایشان نیز دسترسی پیدا کنند.

نسخه جدید گوگل مپس از هم اکنون در گوگل پلی قابل دانلود می باشد و می توانید آن را دانلود و استفاده کنید. فراموش نکنید که برای استفاده از ویژگی موجود در نسخه جدید گوگل مپس می بایست در Gmail حساب گوگلی داشته باشید، زیرا که این اپلیکیشن اطلاعات لازم خود را با اتصال به حساب کاربری گوگل تان بدست می آورد و روی نقشه بریتان نمایش می دهد.

منبع :engadget
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
لینک کوتاه این مطلب برای انتشار: https://iranradyab.com/RY70j

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.