فرم اخذ نمایندگی محصولات و خدمات “ایران ردیاب”

و اینک ما باشید

به شبکه فروش ایران ردیاب بپیوندید مجموعه مهندسی ایران ردیاب جهت خرید آسان از این مجموعه در سراسر ایران،تصمیم به واگذاری نمایندگی فروش محصولات به عاملان فروشان معتبر و خوشنام در سراسر ایران به ویژه مراکز استان ها دارد.

مدیریت ایران ردیاب
نمایندگی-ردیاب خودرو ایران ردیاب

مزیت های اخذ نمایندگی

تقاضای جهانی

فروش ردیاب یکی از مشاغل جدید و بسیار پر درآمد در بسیاری از کشورهاست.

بازار ایران

در کشور ما نیز اخیرا مشتریان ردیاب همچون سیلی در مقابل عرضه کنندگان ظهور پیدا کرده اند

درآمد بالا

نمایندگانی که با انرژی فعالیت میکنند، درآمد نسبتا بالایی دارند

انواع مختلف نمایندگی

شخصی است حقیقی یا حقوقی که فروش و خدمات پس از فروش محصولات ایران ردیاب را صرفا در مراکز استان ها و بصورت انحصاری ارائه می دهد. ایجاد و حفظ و توسعه نمایندگان انحصاری و یا مراکز فروش و خدمات و مراکز فروش و همچنین عاملین فروش از مسئولیت های این نوع نمایندگی می باشد.

شخصی است حقیقی یا حقوقی که فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت را در محدوده ای شامل شهر و یا منطقه ای از یک شهر را به عهده دارد. ایجاد و حفظ و توسعه مراکز فروش و خدمات و مراکز فروش و همچنین عاملین فروش از مسئولیت های این نوع نمایندگی می باشد.

شخصی حقیقی و یا حقوقی است که علاوه برفروش محصولات شرکت خود، فروش و خدمات پس از فروش ایران ردیاب را در طول مدت گارانتی به مشتری ارائه می دهد. این نوع نمایندگی می تواند با تائید دفتر مرکزی به جذب و ترغیب مراکز فروش و یا عاملین فروش در منطقه خود اقدام نمایند.

شخصی حقیقی یا حقوقی که فروش محصولات شرکت را انجام می دهد. ارایه خدمات به مشتریان ایشان توسط نمایندگان سطوح بالاتر در منطقه و یا دفتر مرکزی انجام خواهد شد.

شخصی است حقیقی است که بدون داشتن موقعیت مکانی ثابت نسبت به فروش محصولات شرکت اقدام می نماید. ارایه خدمات به مشتریان ایشان توسط نمایندگان سطوح بالاتر در منطقه و یا دفتر مرکزی ایران ردیاب انجام خواهد شد.

مدیریت تیم ایران ردیاب ضمن تقدیر و تشکر از شما دوست عزیز،از این که تمایل دارید به خانواده ی بزرگ ایران ردیاب در شهر خودتون بپپیوندید خوشحالیم و سپاسگزار ،ایران ردیاب دست شما رو به گرمی میفشاره و حمایت میکند.

همکار گرامی، لطفاً فرم درخواست نمایندگی را با دقت پر کرده و  سپس بروی “ارسال فرم” کلیک نمایید، پس از بررسی  (و در صورت احراز شرایط اولیه) جهت مذاکره وارسال لیست قیمت محصولاتبا شما تماس گرفته خواهد شد.

  • به منظور ارسال لیست قیمت و مدارک نیاز به شماره تماس شما و آدرس ایمیل یا فکس میباشد.

نام (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

کد ملی

موبایل شما

تلفن تماس

شماره فکس

شهر و استان

آدرس پستی دقیق جهت ارسال مدارک و کاتالوگ

میزان فروش شما در ماه
1 الی 20 عدد21 الی 50 عددبالاتر از 51 عددهنوز بازار این محصول را خوب نمیشناسم

نحوه ی آشنایی شما با “ایران ردیاب”
جستجوی گوگلسایت های آگهیتیزر و بنر تلویزیونیتراکت و بروشور خیابانیهمکارانمشتریان ایران ردیاب

توضیحات لازم

برای اینکه متوجه شویم شما کاربر واقعی هستید پاسخ سوال زیر را در کادر مربوطه وارد نمایید.

0/5 (0 Reviews)
5/5 (1 Review)

بازدیدها: 2823