خانه » وبلاگ » دلایل استفاده شرکت ها از ردیاب

دلایل استفاده شرکت ها از ردیاب

سنسور دمای ردیاب خودرو و جی پی اس کنترل ناوگان یخچال

پیشرفت در فن آوری در سال های اخیر، راه را برای فعالیت های تجاری به طور روز افزونی گسترش داده است. ظاهرا استفاده از گیرنده جی پی اس خودرو تغییراتی را برای  برخی از کسب و کارهایی که درطول شب مشغول به کار هستند، بوجود آورده است.

ردیاب GPS، در طول ۳۰ سال گذشته، یکی ازمعدود خدماتی است که تبدیل به یک دارایی برای صنایع شده است.

دقت، قابل اطمینان بودن، هزینه های ارزان و کاربردهای نامحدود آنها باعث شده، هر روز بر تعداد استفاده کنندگان آنها افزوده شود.

از خدمات کرایه ماشین، خدمات پیک تا شرکتهای تاکسی و … ؛ این ها همه پیشرفت هایی را در عملکرد شرکت هایشان طی چند سال اخیر، پس از اجرای سیستم های GPS دیده اند.به طور کلی ردیاب خودرو، تفاوت بزرگی برای شرکت های که از هر نوع ناوگان یا وسایل نقلیه برای کسب و کار خود استفاده می کنند بوجود آورده است.

با توجه به هزینه های بالا برای نگهداری وسایل نقلیه در جاده ها و هزینه های حمل و نقل، هر گونه شانس برای کم کردن هزینه ها حیاتی است و حتی می تواند یک کسب و کار را از خطر ورشکستگی نجات دهد. حتی شاید سود عظیمی نیز نصیب صاحبان آنها کند.

چند مورد از دلایل استفاده شرکت ها از ردیاب های جی پی اس:

۱٫ استفاده های غیر مجاز از خودروهای شرکتی متوقف خواهد شد. این بدان معنی است که دیگر نگرانی در مصرف سوخت غیر ضروری و همچنین استهلاک خودرو نخواهید داشت. 

۲٫ برنامه ریزی موثرتر، یعنی اجازه می دهد تا سفارشات بیشتر توسط یک راننده در طول یک مسیرتحویل داده شود. 

۳٫ تجزیه و تحلیل و مشاوره در مورد نزدیکترین وسیله نقلیه به مشتریان خود. این مورد مخصوصا برای تاکسی ها و خدمات وانت ها استفاده می شود. 

۴٫ داده های زمانی، واقعی ثبت می شوند و در هر نقطه ای قابل دسترسی می باشند. شما به سادگی وارد پنل نقشه خود می شوید تا محل ناوگان و کارکنان را به صورت زنده و از راه دور بررسی کنید، و تاریخچه کامل را کنترل و ردیابی کنید.

 ۶٫ ردیابی مسیر راننده های تحویل، هنگام تحویل بسته با محدودیت زمانی.

 ۷٫ گزارش های دقیق مسیر را می توان با شواهد، مستند ساخت. این اجازه را به شما می دهد صورتحساب دقیقی برای اثبات خدمات و برآورد هزینه برای مشتریان ارائه دهید.

 ۸٫ حصارهایی را می توان در اطراف مناطقی که شما نمی خواهید وسایل نقلیه آنجا را ترک کنند قرار دهید. به محض اینکه یک وسیله نقلیه آنجا را ترک کند، یک پیام فوری دریافت خواهید کرد.

اگر چه در ابتدای کار بسیاری از مشتریان درخواست هایی برای ارزان ترین ردیاب های GPS موجود را دارند، ما متوجه شده ایم که، قیمت پایین الزاما تنها چیزی نیست که مشتریانمان به آن نیاز دارند. آنها قطعا می خواهند دستگاه های قابل اطمینان تر و دقیق تری را داشته باشند.

ما موفق شدیم علاوه بر قیمت بسیار پایین در ردیاب ها، موثرترین آنها را برای شما هموطنان عزیز فراهم نماییم، و اطمینان داریم که خدمات پس از فروش ما بهترین گزینه در دسترس مشتریانمان خواهد بود. ایران ردیاب بزرگترین فروشنده ردیاب شخصی و ردیاب خودرو در ایران با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان فنی خود مفتخر است اعلام نماید، آماده ارائه راهنمایی و مشاوره رایگان ،خدمت شما عزیزان جهت انتخاب و خرید بهترین ردیاب خودرو و جی پی اس می باشد. 

درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۸۱۶۸ تماس حاصل نمایید. 

مطالب بیشتر یا مشابه:

5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)

بازدیدها: 140

لینک کوتاه این مطلب برای انتشار: https://iranradyab.com/zUjXU

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.