بازدید: 118

حمیدرضا حیدری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: هم اکنون افزایش ناملموسی در قیمت خودروها آغاز شده و مشاهده می‌شود که در انواع آنها اعم از داخلی و خارجی بین ۱ تا ۳ درصد قیمت بالا رفته است.

۱۳۹۵۰۱۲۱۱۳۲۲۵۲۶۷۱۷۴۷۷۲۹۴

وی با بیان اینکه این افزایش قیمت تا کنون رسانه‌ای نشده است، خاطرنشان کرد: هنوز آثار این اتفاق خود را نشان نداده اما امید می‌رود که با شیبی ملایم تقاضا برای خرید افزایش پیدا کرده و بازار از رکود کنونی خارج شود.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد مقدس با اشاره به وجود برخی از مشکلات در این صنف، بیان کرد: باید در نظر داشت که یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که در خرید و فروش اتومبیل وجود دارد کلاهبرداری‌هایی است که در معاملات بدون چارچوب انجام می‌گیرد و اتحادیه نیز نمی‎تواند آنها را پیگیری کند.

حیدری تصریح کرد: راه اندازی جمعه بازار خودرو نیز به این امر دامن زده و میدان را برای برخی از سودجویان باز کرده تا بتوانند در این حوزه ورود داشته باشند و انتظار می‌رود شهرداری مشهد به سرعت برای جمع آوری این بازار اقدام کند.

وی با تأکید بر اینکه اصل وجود جمعه بازار برای تنظیم بازار و تعادل بخشیدن به قیمت‌ها است، بیان کرد: هم اکنون بازار در حالت رکود بوده و قیمت بالایی وجود ندارد و نیازی به اقداماتی از این دسته نیست بنابراین باید جمعه بازار خودرو تعطیل شود.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد مقدس ادامه داد: همچنین تعداد زیادی شکایت از معامله در همین جمعه بازارها به اتحادیه می‌آید که به علت اینکه این بازار زیر نظر نیست نمی‌توان برای آنها کاری کرد.

0/5 (0 Reviews)
لینک کوتاه این مطلب برای انتشار: https://iranradyab.com/radyab/Bsu6x

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست